Penzion Pod Kopcem

Je nově zrekonstruovaný rodinný penzion. Nachází se v Uherském Hradišti ve vinařské, kulturní i památkově významné oblasti.

Nabízíme ubytování jednotlivcům, párům, rodinám, rodinám s dětmi, partám i firmám. Celkem je možné ubytovat 16 osob.

Disponujeme pěti pokoji se standardním vybavením (WC, sprcha, TV, WI-FI) a jedním apartmánkem (WC, sprcha, TV, WIFI, kuchyňka, balkon). V každém patře je společná kuchyňka s lednicí a jídelním stolem. Všem je k dispozici zahrada s krytým posezením s možností grilování včetně malého dětského hřiště. Poskytujeme zázemí pro cykloturistiku. Kola a motorky můžete uschovat v naší garáži. Parkoviště je ze zadní části penzionu. Možnost parkování je i na 15m vzdáleném parkovišti před penzionem. 

Penzion leží nedaleko sportovišť (AQUAPARK, ZIMNÍ STADION, FOTBALOVÝ STADION, SPORTOVNÍ HALA), obchodního centra, restaurace, sítě cyklostezek a samozřejmě mařatických vinných sklepů se širokou nabídkou vín.

Doporučujeme také navštívit královské město Uherské Hradiště, Park Rochus nebo Baťův kanál. Pokud chcete strávit víkend nebo dovolenou v prostředí krásného Slovácka, bude pro vás náš penzion tou správnou volbou.